Istniejemy i działamy nieprzerwanie od 1991 roku, posiadamy licencję biura turystycznego nr 0620 oraz wymagane prawem ubezpieczenie działalności.

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów do naszego południowego sąsiada, Republiki Czeskiej. Ponadto oferujemy szeroki wybór wyjazdów, od szkoleń dla firm (wraz z ich organizacją) po romantyczne wyjazdy dla osób prywatnych. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz Czech, także między innymi wyjazdy do Szwajcarii jak i kierunki wschodnie, jak zwiedzanie miasta Petersburg.

Naszą specjalizacją i pasją są Czechy. Wieloletnia współpraca zaowocowała dostępem do unikalnej i sprawdzonej oferty. Posiadamy dostęp do pełnej infrastruktury na miejscu, od hoteli, przez najlepszych przewodników, po unikatowe lokalizacje. Koroną Czech jest Praga Czeska. To wspaniałe miasto otwiera się przed Państwem dzięki naszym sprawdzonym programom wyjazdów, pozostawiając niezapomniane wrażenia. Serdecznie zapraszamy do Czeskiej Pragi, mamy 20 lat doświadczenia i wsparcie Czeskiej Izby Turystyki!

prague-1168302_1920

 

Odwiedź  nas

ul. Grzybowska 39

00-855 Warszawa

Skontaktuj się z nami

atco@acto.pl

+48 22 652 25 30