PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE  (10 dni) BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

 

1 dzień - wyjazd godzinie 5.00, Kolacja na trasie, przejazd na nocleg na Węgry.

 

2 dzień - wczesne śniadanie, przejazd do Chorwacji : Split - największe miasto Dalmacji, zwiedzanie starego miasta z zabudową odzwierciedlającą burzliwe dzieje regionu (wpływy weneckie, węgierskie, austriackie), przede wszystkim: Pałac Dioklecjana, jeden z najpiękniejszych - w Europie -przykładów rzymskiej architektury obronnej/III-IVw./port, przejazd na kolację, nocleg (Chorwacja).

 

3 dzień - śniadanie, wyjazd w kierunku Medjugorie (Bośnia i Hercegowina) - Riwierą Adriatycką z przepięknymi widokami. Przyjazd do Medjugorie na kolację, nocleg.

 

4 dzień - śniadanie, realizacja programu pielgrzymkowego: wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ , gdzie w 1981 objawiła się Matka Boża, kolacja, udział we Mszy Św. i nocleg.

 

5 dzień - śniadanie, wyjazd o 7.00 na wybrzeże do miejscowości Gradac i rejs statkiem na wyspę Hvar (rejs płatny dodatkowo przez uczestników ok. 18Euro/os). W trakcie rejsu degustacja wina, grillowana ryba. Powrót na kolację, nocleg do Medjugorie.

 

6 dzień - śniadanie, wejście na Góre Kriżevac (Droga Krzyżowa), kolacja, nocleg.

 

7 dzień - śniadanie wyjazd do Mostaru (BiH), po drodze zwiedzanie wykutego w skale klasztoru Derwiszów oraz malowniczych źródeł rzeki Buny wypływającej z 200m skały. Przyjazd do Mostaru na kolację, nocleg.

 

8 dzień - śniadanie, wyjazd do do Vinkovci (Chorwacja). Po drodze Sarajewo (BiH) - zwiedzanie historycznego centrum stolicy Bośni i Hercegowiny, kolacja, nocleg.

 

9 dzień - śniadanie, przejazd na Węgry (rej. Esztergomu) kolacja, nocleg.

 

10 dzień - śniadanie, przejazd do Polski, po drodze obiadokolacja na terenie Polski (płatna przez uczestników). Przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

 

Uwaga: w trakcje imprezy kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena imprezy od osoby (przy minimum 42 uczestnikach) : cena kalkulowana indywidualnie

 

Cena obejmuje :

  • przejazd autokarem z pełnym wyposażeniem,
  • 9 noclegów w hotelach **/***, w Medjugorie pensjonat. Pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienkami. Uwaga: osoby zapisujące się pojedynczo będą w pokojach dokwaterowane do innych osób.
  • wyżywienie wg. programu : 9 śniadań, 9 kolacji,
  • ubezpieczenie KL + NNW,
  • opieka pilota,
  • możliwość udziału w codziennej Mszy Św.

 

Cena nie obejmuje: rejsu na Hvar, przewodników i innych wstępów: około 35 Euro.

 

Po szczegóły oferty zadzwoń lub pisz już dziś!

+48 22 652 25 30  -  atco@acto.pl

Zobacz też ofertę na 7 dni!

Odwiedź  nas

ul. Grzybowska 39

00-855 Warszawa

Skontaktuj się z nami

atco@acto.pl

+48 22 652 25 30